O nás

Jsme malá chovatelská stanice impozantního a inteligentního plemene Tosa-inu, kynologii se věnujeme již mnoho let a v chovu uplatňujeme jen své nejlepší znalosti a zkušenosti získané jak z praxe, tak z dlouholetého studia v oboru kynologie a veterinárního lékařství. Kombinace odborného studia a dlouholeté kynologické praxe nám umožňuje poskytovat našim psům, ale i odchovům, péči na nejvyšší úrovni, na které si jako veterinární lékař velmi zakládám.

- v roce 2009 úspěšný absolvovent na Univerzitě veterinárskeho lekárstva a farmácie Košice, SK  obor kynologie - Bc.

- v roce 2017 úspěšný absolvent na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně - MVDr.

Své vědomosti v oblasti veterinární medicíny a chovu navíc pravidelně rozšiřuji na přednáškách a seminářích pod vedením předních nejen českých, ale i světových odborníků. 

Jsme taktéž členy Moloss clubu CZ

Tímto vyjímečným plemenem se zabýváme dlouhou dobu, aktivně od roku 2009. Naše zvířata pochází ze špičkových linií (jejich rodiče jsou krásní, typičtí představitelé plemene) a všichni pejskové u nás doma jsou právoplatní členové rodiny. Všechna chovná zvířata jsou samozřejmě zdravotně vyšetřena na DKK i DLK. Naše psy také od malička vedeme k tomu, aby dokázali bez problémů vycházet jak se psy s kterými vyrůstají, tak i s těmi, které potkávají jen příležitostně. Kvalitní výživa a špičková kondice našich zvířat je pro nás zásadní záležitost.

hydroterapie

 

Pečlivě vybíráme rodičovské páry, aby splňovaly naše náročné požadavky, zvažujeme každé krytí s důrazem na vyrovnanou, dobře ovladatelnou povahu a typ. U štěňat dbáme na perfektní socializaci a kvalitu odchovu.

Výstavy psů pro nás nejsou prioritou, pouze koníčkem a příležitostí mít přehled o plemeni a potkávat se s dobrými přáteli. Nicméně i tady máme snahu o nejlepší výsledky, proto jsme na podzim roku 2015 absolvovali kurz handlingu u ruské profihandlerky, pod jejímž vedením naše psy trénujeme i nadále. 

BashirPK-1.oBashirPK-2.u

 

V případě zájmu o tohle fantastické plemeno, případně o štěně, nás neváhejte kontaktovat, uvítáme Vaši osobní návštěvu.! :)

ja a Indy

 

"He is your friend, your partner, your defender, your dog.

You are his life, his love, his leader.

He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.

You owe it to him to be worthy of such devotion."

Tvorba www stranek pro chovatele, profesionalni fotograf psu, best web design for breeders